LEKCE

Benefity jógy


Jóga je průvodcem na cestě životem. Pomáhá posilovat nejen fyzické tělo, svaly, klouby, fascie, ale  přináší vám i pozitivní pohled na svět kolem vás i uvnitř vás. Díky dechových cvičení se zvyšuje  kapacita plic, fyzické cvičení  pomáhá získat lepší kondici a díky relaxačním cvičení se zklidňuje mysl.

Síla středu a posílená záda

Pokud cítíte, že potřebujete tělo posílit a zpevnit, je tato hodina právě pro vás. Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Ranní a Polední jóga

Cítíte se unavení a bez energie? Zkuste využít jemnou jógu k načerpání energie k posílení svalů, kloubů a zlepšení celkové flexibility. Pomocí jemné jógy bude vaše tělo opět pružné. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Powerjóga

Dynamický styl jógy, kde pomocí jógových pozic zaměříme svoji pozornost na posílení všech částí těla a plynutím našeho dechu v jednotlivých pozicích. Lekce je vhodná pro pokročilé jogíny.

Hatha jóga

Spojení dechu, pohybu a relaxace, tak by se asi velmi jednoduše dala specifikovat hatha jóga. Přes dechová cvičení vstoupíme do jógových pozic/asán, kde posílíme tělo a ke konci jej necháme relaxovat. Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Teen jóga

Lekce je vhodná pro děti od 11 do 15 let. Zaměříme se na posilování celého těla, práci s dechem, uvědomování si vlastního těla a jeho správné nastavení. Jóga je ideální jako doplněk k jiným sportovním aktivitám. Pravidelným praktikováním jógy se zlepšuje i skoliotické držení těla.

Jemná terapeutická jóga

Lekce je vedena v klidném tempu a vždy s ohledem ke specifickým potřebám klientů. V lekci se využívají dechové cvičení, dále pozice které protahují a posilují svaly a ke konci necháme tělo relaxovat. 

Adresa a kontakt

Social Networks